DUYURULAR : BLOG İNSAN KAYNAKLARI HABERLER
Müşteri Hizmetleri 0 (232) 251 7 251
HAKKIMIZDA Tardem İklimlendirme İnşaat San. Tic. ve Ltd. Şti. Gaziemir'de inşaat sektörünün önemli dalları olan mantolama, klima, doğalgaz ve mekanik tesisat alanlarını bir çatı altında toparlayarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini baz alan şirketimiz her geçen gün kendini daha da geliştirerek geniş kapsamlı hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Genç, dinamik ve uzman teknik kadroya sahip olan Tardem, 7/24 müşterilerine mühendislik hizmeti vermektedir. En kaliteli ürün ve hizmetleri en uygun fiyata yapıcı çözümlerle birlikte sunmaktadır. Bir çok markayı bünyemizde bulundurmakta, ihtiyaçlarınıza en uygun ürün ve hizmetleri tarafsız değerlendirmeler ile faydalanmanızı sağlamaktayız.
 
Misyonumuz 
Faaliyet alanlarımızda hedef kitlemize yapıcı çözümler önermek, kaliteli ürünleri uygun fiyat politikasında sunmak ve hizmet standartlarımız doğrultusunda satış sonrası hizmet anlayışı ile tüketici yaşam kalitesini arttırmaktadır.
 
Vizyonumuz
Faaliyet alanlarımızı her geçen gün aynı hizmet standartlarımız, kaliteli ürün ve uygun fiyatlarımız çerçevesinde genişleterek tüketici sorun ve ihtiyaçlarına daha fazla çözüm sunarak en yakın olmak, sektörel liderlik sağlamaktır.
 
İlke ve Değerlerimiz

Dürüstlük : Ürünlerimiz hakkında sizleri tarafsız yaklaşımla bilgilendiriyor, ihtiyacınızı karşılayacak önermelerde bulunuyoruz. 

Güvenilirlilik : Sözümüzün arkasındayız! Vaatlerde bulunmak yerine sözleşmelerimiz ile yapacaklarımızı madde madde sizlere sunuyoruz.

Yenilikçilik : Sizin için araştırıyoruz! Son teknoloji ürün ve hizmetlerden faydalandırıyor, en şık tasarımlar ile yapınızı farklı kılıyoruz. 

Deneyimli Mühendislik Hizmetleri : Mühendis kadromuzun deneyimleri doğrultusunda sizleri yönlendiriyor, yapıcı ve sonuç odaklı çözümler oluşturacak mühendislik çözümleri sunuyoruz. 

Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı : İrtibata geçtiğiniz andan itibaren sizi önemseyen güler yüzlü personellerimiz satış öncesi "ihtiyaçlarınızı" analiz ediyor, siz değerli müşterilerimizin kalıcı memnuniyetini sağlıyoruz.

Pozitif Bakış : Negatif düşünce ve sorunlara karşı alternatif pozitif bakış açısıyla yaklaşıyor, sorunu görmezden gelmek yerine negatifi lehimize çevirecek yaklaşımlarla çözüme kavuşturuyoruz.
 
Tarık Demirel
Makina Mühendisi
keşif